Lars tärning olja på pannå

Lars tärning olja på pannå
Lars tärning olja på pannå
Lars tärning olja på pannå
Lars tärning olja på pannå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARS TÄRNING (född 1945): Havsvågor, signerad och daterad Lars Tärning -13, olja på pannå, 33x96 cm

296235

2015-03-03