Figuriner 1800-tal Höchst

Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst
Figuriner 1800-tal Höchst

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURINER, 1 par, fajans, 1800-tal, märkta Höchst, polykromt bemålade, höjd 18 cm

Skador

296245

2015-02-28