Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR, 4+2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i famille rosefärger av ströblommor, höjd 4-5, diameter 11-13 cm
Fotnagg, nötningar, hårspricka
296252
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här