Tor Bjurström oljemålning

Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): På verandan, signerad Bjurström, olja på pannå, 70x47 cm

296271

2015-03-07