Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L Jirlow, LIX/LXX, färglitografi, ca 45,5 x 54 cm
Gulnad
296284
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här