Lennart Jorlow färglitografi
Valmis
2015-02-28
296284
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L Jirlow, LIX/LXX, färglitografi, ca 45,5 x 54 cm
Gulnad