Lennart Jorlow färglitografi

Lennart Jorlow färglitografi
Lennart Jorlow färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L Jirlow, LIX/LXX, färglitografi, ca 45,5 x 54 cm

Gulnad

296284

2015-02-28