Petter Zennström blandteknik

Petter Zennström blandteknik
Petter Zennström blandteknik
Petter Zennström blandteknik
Petter Zennström blandteknik

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Utan titel, monogramsignerad och daterad a tergo PZ -98, olja på kontursågad pannå, ca 66 x 77 cm

Tre hål för upphängning

296285

2015-02-28