Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): "Paret", signerad och daterad a tergo Tilpo 2006, olja på pannå, ca 122 x 122 cm, oramad

Oramad

296293

2015-02-28