Roger Risberg oljemålning

Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROGER RISBERG (född 1956):"Gul båt på rött hav", signerad Roger, olja på duk, ca 27x35 cm

Oramad

296295

2015-02-28