Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890): Kvinna med kruka, signerad och daterad GW-en palm, OLJA PÅ DUK, 44X36CM
296324
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här