GW Palm

GW Palm
GW Palm
GW Palm
GW Palm
GW Palm
GW Palm

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAF WILHELM PALM (1810-1890): Kvinna med kruka, signerad och daterad GW-en palm, OLJA PÅ DUK, 44X36CM

296324

2015-02-28