Oljemålning signerad Tr4evor Haddon

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARTHUR TREVOR HADDON, England (1864-1941):
Kvinnor vid brunn signerad Trevor Haddon, olja på duk, 35x44cm

296325

2015-02-28