August Knoop oljemålning

August Knoop oljemålning
August Knoop oljemålning
August Knoop oljemålning
August Knoop oljemålning
August Knoop oljemålning
August Knoop oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST KNOOP (1856-1919): "Rast vor der Schenke", signerad och daterad 1919, olja på pannå, 23,5x,32 cm

296355

2015-03-01