Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄST, 1940/50-tal, träskuren och bemålad i kurbits, troligen Hilma Nissergården Vattnäs, höjd 17 cm

Öron med skador, ytskador

296357

2015-02-28