Owe Wessbohn oljemålning

Owe Wessbohn oljemålning
Owe Wessbohn oljemålning
Owe Wessbohn oljemålning
Owe Wessbohn oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OWE WESSBOHN (1913-1996): Slussen, Stockholm, signerad och daterad Wess -44, olja på pannå, 59 x 73 cm

296360

2015-03-01