Sven-Olof Ehrén litografier

Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier
Sven-Olof Ehrén litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (3) "Södermalmstorg", "Mariaberget", "Stadsgården", signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, numrerade, litografier, vardera ca 38 x 55 cm

296364

2015-03-01