Karmstolar i rokokostil

Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil
Karmstolar i rokokostil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis quinze-stil, mahogny, skuren dekor, klädsel i svart skinn, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

296370

2015-03-01