Orietnamtta

Orietnamtta
Orietnamtta
Orietnamtta
Orietnamtta

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

ORIENTMATTA, Kashan, signerad, blå botten, ca 450x335 cm

Ställvis hårdare slitage

296429

2015-03-03