Albert Johansson blandteknik

Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik
Albert Johansson blandteknik

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Bildruta I", signerad Albert Johansson och daterad 1966, blandteknik på pannå, 28x57 cm

296439

2015-03-02