Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEDAR, silver delvis 800, mestadels Finland, olika modeller, bestående av: matskedar, teskedar, dessertskedar mm, total vikt ca 955 g
Slitage, skador
296578
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här