Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEDAR, silver delvis 800, mestadels Finland, olika modeller, bestående av: matskedar, teskedar, dessertskedar mm, total vikt ca 955 g

Slitage, skador

296578

2015-03-02