Matsalsgrupp
2015-03-05
296579
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MATSALSGRUPP, bestående av stolar, 6 st, skåp höjd 173, 105x43, bord höjd 74, 105x96 med 2 st iläggsskivor vardera 50
Slitage, baksida av iläggskiva med skador