Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

1 400 SEK

1 000 SEK

STRÖSKED, TANDBORSTE, KLÄDBORSTE, DOSOR, 2 st, SIGILLSTAMP, SOPPSLEV, silver och delvis 800, bl a 1800-tal, vikt ca 345 g (exkl soppslev)

Slitage, skador, gravyrer

296582

2015-03-02