Klubbat för:
1 400 SEK
1 000 SEK
STRÖSKED, TANDBORSTE, KLÄDBORSTE, DOSOR, 2 st, SIGILLSTAMP, SOPPSLEV, silver och delvis 800, bl a 1800-tal, vikt ca 345 g (exkl soppslev)
Slitage, skador, gravyrer
296582
2015-03-02