Bokskåp sengustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, underdel med skåp och låda, höjd ca 203, 107x45 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, lösa listdelar, skadad listdel, löst ben medföljer, nyckelbussning saknas
296588
2015-03-02