Bokskåp sengustaviansk stil

Bokskåp sengustaviansk stil
Bokskåp sengustaviansk stil
Bokskåp sengustaviansk stil
Bokskåp sengustaviansk stil
Bokskåp sengustaviansk stil
Bokskåp sengustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérat i mahogny, underdel med skåp och låda, höjd ca 203, 107x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, lösa listdelar, skadad listdel, löst ben medföljer, nyckelbussning saknas

296588

2015-03-02