Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, beslag i mässing, höjd 72, 64x40 cm
Slitage, renoverad, nyckel saknas
296593
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här