Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVUR, 1800-tal, rokokostil, urtavla märkt AAS Mora, höjd ca 220 cm, 12 lod, pendel samt modern nyckel medföljer
Senare bemålning, torrsprickor och skador glassprickor
296597
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här