Golvur rokokostil

Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil
Golvur rokokostil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, 1800-tal, rokokostil, urtavla märkt AAS Mora, höjd ca 220 cm, 12 lod, pendel samt modern nyckel medföljer

Senare bemålning, torrsprickor och skador glassprickor

296597

2015-03-02