Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1960-tal, möjligen Yngve Ekström, teak, nyckelbussning och gångjärn i mässing, höjd ca 155, 110x75 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, enstaka ytskador, skadad låskista
296603
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här