Skåp möjligen Yngve Ekström

Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström
Skåp möjligen Yngve Ekström

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1960-tal, möjligen Yngve Ekström, teak, nyckelbussning och gångjärn i mässing, höjd ca 155, 110x75 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, enstaka ytskador, skadad låskista

296603

2015-03-02