Urna Meissen

Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen
Urna Meissen

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNA, med lock, Meissen, Tyskland, 1900-talets början, polykromt bemålad dekor av blomsterbukett och ströblommor, locket krönt av blomma, höjd ca

Blomman med smärre nagg

296623

2015-03-04