Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ÄGGKOKARE, ÄGGHÅLLARE, 2 st, omkring 1900, koppar, nysilver resp gulmetall, en märkt Mappin & Webbs London & Sheffield, höjd 15-25 cm
Slitage och smärre skador
296634
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här