Äggkokare och hållare

Äggkokare och hållare
Äggkokare och hållare
Äggkokare och hållare
Äggkokare och hållare
Äggkokare och hållare
Äggkokare och hållare

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÄGGKOKARE, ÄGGHÅLLARE, 2 st, omkring 1900, koppar, nysilver resp gulmetall, en märkt Mappin & Webbs London & Sheffield, höjd 15-25 cm

Slitage och smärre skador

296634

2015-03-02