Skålfat mm tenn

Skålfat mm tenn
Skålfat mm tenn
Skålfat mm tenn
Skålfat mm tenn
Skålfat mm tenn
Skålfat mm tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, TALLRIKAR, 3 st, KANNA, OLJELAMPA, 1700/1800-tal, tenn, skålfatets diamter 34 cm

Bucklor och skador

296643

2015-03-02