Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal, stenskiva, intarsia, fanerad i olika träslag, beslag i förgylld mässing, höjd 83, 95x56 cm

Nyckel saknas, fanerskada, bruksslitage

296666

2015-03-02