Karl XII oljemålning

Karl XII oljemålning
Karl XII oljemålning
Karl XII oljemålning
Karl XII oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Porträtt av Karl XII, efter David von Krafft, olja på duk, 80x59 cm

Lagning

296697

2015-03-02