Fåtölj i buffelskinn

Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn
Fåtölj i buffelskinn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, möjligen Danmark, klädsel i grönt buffelskinn, underrede i trä, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

296706

2015-03-02