Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
LITOGRAFISK AFFISCH, "Théatre des Bouffes-Parisiens", Simon Girard. Imprimerie Paul Dupont., uppklistrad på duk, bladmått ca 154x111 cm
Veck, reva, hanteringsslitage
296707
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här