Soffa i buffelskinn

Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn
Soffa i buffelskinn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 1960/70-tal, möjligen Danmark, klädsel i grönt buffelskinn, underrede i trä, längd 138,5 sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

296708

2015-03-02