Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BURK med lock, porslin, Kina, 1900-tal, lockknopp i form av persikor, dekor i emaljfärger med motiv av lekande barn i trädgård, bär Guangxus märke, höjd ca 13,5 cm
Smärre glasyrslitage
296724
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här