Burk Kina

Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina
Burk Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURK med lock, porslin, Kina, 1900-tal, lockknopp i form av persikor, dekor i emaljfärger med motiv av lekande barn i trädgård, bär Guangxus märke, höjd ca 13,5 cm

Smärre glasyrslitage

296724

2015-03-02