Sven Ivar Levander Motiv från Hagalund
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN IVAR LEVANDER (1932-2005): Motiv från Hagalund, signerad och daterad Sven Ivar Levander, olja på duk, 102x71 cm
Kuntoraportti
296746
Päivämäärä:
2015-03-02