Sven Ivar Levander Motiv från Hagalund

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVEN IVAR LEVANDER (1932-2005): Motiv från Hagalund, signerad och daterad Sven Ivar Levander, olja på duk, 102x71 cm

Kuntoraportti

296746

Päivämäärä:

2015-03-02