Olle Bonnier tre färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): (3) färglitografier, signerade Bonnier H.C. 27/30, oramade

Gulnade, fläckar

296751

2015-03-05