Olle Bonnier tre färglitografier
Vollendet
2015-03-05
296751
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BONNIER, Olle (född 1925): (3) färglitografier, signerade Bonnier H.C. 27/30, oramade
Gulnade, fläckar