Rörelse i konsten signerad Calder
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RÖRELSE I KONSTEN, utställningskatalog Moderna Museet, Stockholm, 1961, signerad med dedikation "Till Kerstin Stenberg with many thanks Sandy (Alexander) Calder", PROVENIENS: Kerstin Stenbergs dotter
Gulnad, veck, liten reva
296756
2015-03-05