Rörelse i konsten signerad Calder

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRELSE I KONSTEN, utställningskatalog Moderna Museet, Stockholm, 1961, signerad med dedikation "Till Kerstin Stenberg with many thanks Sandy (Alexander) Calder", PROVENIENS: Kerstin Stenbergs dotter

Gulnad, veck, liten reva

296756

2015-03-05