Knut Valinder olja
2015-03-02
296757
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KNUT VALINDER (1909-1987): Tjäderspel, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 99x63 cm