Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Vinterlandskap med skymningsljus, motiv från Huddinge, signerad Severin Nilson, olja på duk, ca 49x83 cm

296759

2015-03-02