Slaglåsstudsare

Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare
Slaglåsstudsare

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGLÅSSTUDSARE, 1800-talets mitt, signerad Kemp London, oktagonal pipa kaliber ca 18,5 mm, lås med graverad dekor, halvstock med tumplåt och graverade stålbeslag, längd 133 cm

lagad kolvbräcka

296774

2015-03-17