Slaglåsstudsare
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGLÅSSTUDSARE, 1800-talets mitt, signerad Kemp London, oktagonal pipa kaliber ca 18,5 mm, lås med graverad dekor, halvstock med tumplåt och graverade stålbeslag, längd 133 cm
lagad kolvbräcka
296774
2015-03-17