Etsning av Zorn i Snoilskys Sonetter 1888

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 7,5x5 cm
I boken Snoilsky, Sonetter, 2 uppl. 1888. Samtida klotband.

296778

2015-03-02