Sked Tughra mm silver

Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver
Sked Tughra mm silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKED, silver, Tughramärkt, DOSOR, 6 st, MINIATYRBIBEL, VINBÄGARE, silver, dosor delvis med emalj, bägarens höjd 15 cm

Bägaren med lagning och skador

296793

2015-03-02