Väggspeglar gustaviansk stil

Väggspeglar gustaviansk stil
Väggspeglar gustaviansk stil
Väggspeglar gustaviansk stil
Väggspeglar gustaviansk stil
Väggspeglar gustaviansk stil
Väggspeglar gustaviansk stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGSPEGLAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, skuren dekor, krönen med dekor av fåglar, ca 33x24 cm

Smärre färgbortfall, en vinge med mindre skada, glasen med fläckar

296794

2015-03-02