Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGSPEGLAR, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, skuren dekor, krönen med dekor av fåglar, ca 33x24 cm
Smärre färgbortfall, en vinge med mindre skada, glasen med fläckar
296794
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här