Skulptur Puck Stocklassa

Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa
Skulptur Puck Stocklassa

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PUCK STOCKLASSA (född 1922), rökande kvinna, signerad Puck, patinerat gips, höjd med träsockel 58 cm

Mindre ytskador

296798

2015-03-02