Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GERDA BACKLUND, vas, 1900-talets början, brons, reliefdekor av larver och blomsterslingor, signerad Dec G Backlund A.B. E. Gj metod Stockholm, höjd ca 22 cm
Undertill med gravyr Y.5
296805
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här