Vas Gerda Backlund

Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund
Vas Gerda Backlund

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GERDA BACKLUND, vas, 1900-talets början, brons, reliefdekor av larver och blomsterslingor, signerad Dec G Backlund A.B. E. Gj metod Stockholm, höjd ca 22 cm

Undertill med gravyr Y.5

296805

2015-03-02