Elsa Kock brons

Elsa Kock brons
Elsa Kock brons
Elsa Kock brons
Elsa Kock brons
Elsa Kock brons
Elsa Kock brons
Elsa Kock brons
Elsa Kock brons

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELSA KOCK, vas, 1900-talets början, brons, reliefdekor av trollsländor, signerad Dec E Kock A.B.E. Gj metod Stockholm höjd 14,5 cm

296809

2015-03-02