Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
UPPLÄGGNINGSFAT, TEDOSA, BURK med lock, KANNA, FAT, BONBONJÄR, KOPP med fat, 6 fruktknivar, 1900-tal, porslin, meissenmärken, fatets längd 40 cm
Ytslitage, ett lock saknas
296815
2015-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här